Uroczystość wręczenia stypendiów

28.02.2024 r. w Szkole Podstawowej im. Cz. Hinca w Rogozinie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla najlepszych uczniów naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczycił nas Piotr Jakubowski – Wójt Gminy Radzanowo.

W dniu dzisiejszym wyróżnieni zostali uczniowie klas V-VIII. Stypendia wręczał Wójt Gminy Radzanowo wraz z Robertem Majewskim – dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie.

Stypendia za I semestr roku szkolnego 2023/2024 trafiły do 13 uczniów za wysokie wyniki w nauce oraz do 7 uczniów za wyjątkowe osiągnięcia sportowe.

Dzisiejsza uroczystość jest uhonorowaniem ogromnego wysiłku, jaki dzieci, młodzież oraz nauczyciele i wychowawcy włożyli w wykonywanie swoich obowiązków. Jest to powód do dumy nie tylko dla uczniów i ich rodziców, ale także dla całej lokalnej społeczności.

Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy oraz spełnianiu swoich marzeń.