Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Witamy nowy rok przedszkolny!

Witamy nowy rok przedszkolny!

Pierwszego września w naszym przedszkolu powitaliśmy nowy rok szkolny.

Odwiedził nas wójt gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz, przewodnicząca rady gminy Radzanowo Jolanta Sochacka i reprezentująca rodziców Joanna Borychowska. Dzieci, rodzice i nauczyciele usłyszeli od zaproszonych gości słowa życzeń sukcesów w nowym roku i podziękowania za wybór naszego przedszkola.

Wójt Sylwester Ziemkiewicz obdarował przedszkolaki pysznymi łakociami.

Już od rana pojawiały się odświętnie ubrane maluchy w towarzystwie swoich rodziców, dziadków i opiekunów. Dzień zaczęły od poznawania się i zabawy.

Dzieci będą spędzały czas w przedszkolu, nie tylko bawiąc się z rówieśnikami. Każdego dnia oferujemy dzieciom ciekawe zajęcia i zabawy mając na uwadze ich zdrowie, bezpieczeństwo, radość oraz wszechstronny rozwój. O to zadbają nauczycielki: Beata Kisio, Grażyna Cnotkowska i Anna Pałysa oraz pomoc Anna Zalewska, a także panie z pomocy Małgorzata Seklecka i Marzena Mazur. Dodatkowo z dziećmi przedszkolnymi pracować będą: Maria Wieczorek – pedagog, Magdalena Walawska – logopeda, Joanna Lis – jęz. angielski, Iwona Zalewska – rytmika.

Będzie to rok bardzo ważny zarówno dla nas nauczycieli, dla Was rodziców i dzieci – rok intensywnej pracy, mającej na celu jak najlepsze przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole. Liczymy na Państwa pomoc, gdyż tylko ścisła współpraca przedszkole – dom może doprowadzić, by Wasze pociechy osiągnęły dojrzałość szkolną we wszystkich obszarach rozwoju: emocjonalnej, społecznej, umysłowej i fizycznej.

POWODZENIA!

zdjęcia: Agnieszka Ziemkiewicz, GCI w Radzanowie

Skip to content