Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Harmonogram konsultacji stacjonarnych dla klas 1-7

Harmonogram konsultacji stacjonarnych dla klas 1-7

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice i Nauczyciele!
 
1. Od poniedziałku, 1 czerwca 2020 r., uruchamiamy stacjonarne zajęcia konsultacyjne dla uczniów klas 1-7.
 
2. Terminy konsultacji u poszczególnych nauczycieli określa harmonogram. Harmonogram konsultacji stacjonarnych znajduje się na stronie szkoły w zakładce „Dokumenty do pobrania” lub pod tym linkiem Harmonogram konsultacji dla uczniów z klas 1-7
 
3. Wytyczne, co do zachowania higieny w czasie zajęć opiekuńczych i konsultacji, deklaracje uczestnictwa dzieci w zajęciach opiekuńczych i konsultacjach oraz oświadczenia rodziców i opiekunów znajdują się stronie sp-rogozino.pl, w zakładce „Dokumenty do pobrania” lub pod tymi linkami
 
Przed wysłaniem dziecka do szkoły Deklarację (tylko) należy wydrukować, wypełnić i zeskanowane lub sfotografowane, a następnie odesłać na adres sekretariat@sp-rogozino.pl. Można też wypełnić je osobiście w sekretariacie szkoły lub przekazać przez dziecko w dniu konsultacji.
 
4. Konsultacje nie będą odbywały się w dniach 11 czerwca 2020 r. (Boże Ciało) i 16-18 czerwca 2020 r. (egzaminy ósmoklasistów).
 
6. Nie przewidujemy dowożenia dzieci autokarem na konsultacje i zajęcia opiekuńcze. Rodzice dzieci mieszkających daleko od szkoły (3 km. – dzieci z klas 1-4; i 4 km. – dzieci z klas 5-8) otrzymają zwrot kosztów dowożenia własnym transportem lub zwrot za wykupiony bilet na komunikację regionalną.
Skip to content